




Дерен білий Elegantissima 2 річний, Дерен белый Элегантиссима, Cornus alba Elegantissima.
ВСІ ВИДИ МОЇХ РОСЛИН МОЖНА ПОДИВИТИСЬ ТУТ http://raiskikytochok.com.ua
Дерен білий Elegantissima 2 річний в 0,5л контейнері.
Дерен білий Елегантіссіма, Дерен белый Элегантиссима, Cornus alba Elegantissima.
ВИСОТА / ШИРИНА САДЖАНЦЯ: 18-22см / 10-15см.
ФОРМА: Напівкуляста
МАКСИМАЛЬНА ВИСОТА / ШИРИНА: 2,5-3м / 3-4м.
СТРИЖКА: Гарно переносить стрижку, тому можна тримати на певній висоті та надавати потрібну форму.
МІСЦЕ ПОСАДКИ: Сонце, півтінь.
ВИМОГА ДО ГРУНТУ: Супіщані та глинисті дренажні грунти.
МОРОЗОСТІЙКІСТЬ: до -35.
ПОСАДКА: Висадку з контейнера можна проводити фактично круглий рік, крім періоду коли замерзла земля
ДЕТАЛЬНИЙ ОПИС
Форма: Швидко зростаючий чагарник 3 м заввишки, шириною крони 3-5 м з тонкими декоративними вертикально-зростаючими пагонами. Довговічність більше 50 років. Стебла незвичайного, червоно-пурпурного кольору.
Листя: широкояйцевидні, загострені на кінчиках, двоколірні, сіро-зелені з білими нерівними полями, знизу - сизувато-білі. Влітку при достатньому освітленні стають майже білими.
Квітки: дрібні, білі, зібрані в численні щитковидні суцвіття.
Цвіте в першій половині літа і повторно на початку осені.
Плоди: дрібні, круглі, завбільшки з горошину білі ягоди, набувають до осені блакитний відтінок.
Грунт: росте на різних грунтах, крім найбідніших, виносить поверхневе ущільнення грунту. Важливо знати, що на вологих ґрунтах дерен білий може дуже сильно розростатися.
Світло: Найкраще місце для дерену білого - світла сонячна ділянка.
Коренева система: дуже плоска, ниткоподібна..
Догляд: добре переносить обрізку. Яскраво пофарбовані тільки однорічні та дворічні пагони, тому для збереження декоративного ефекту рекомендується регулярна омолоджує стрижка і вирізка старих пагонів з метою контролю розмірів і отримання акуратного куща з пучком яскравих прутів. Ці операції дерен переносить добре. Восени і навесні обрізають старі пагони, проріджують крону. Навесні, до розпускання бруньок, проводять першу обрізку. При цьому всі однорічні прирости обрізають, залишаючи 2-3 бруньки. Друга обрізка проводиться в середині - кінці червня. Вона полягає в прищипування верхівок всіх відросло пагонів. Допускається часткова обрізка відцвілих пагонів і влітку.
Використання: Дерен білий Елегантіссім дає потужний колірної акцент, рекомендується для кожного саду і парку, має широкий діапазон застосування. Популярний в Україні для будівництва строкато-білих живоплотів. Широко використовується в озелененні та благоустрої території в одиночних посадках, групах і неформованих живоплотах, для зимово-весняних ефектів в саду, а також для флористики «сухих» букетів. В українських ландшафтах перспективно використовувати як фонову рослину і захисні "шпалери" автомобільних магістралей. Добре переносить умови міста. Застосовують в одиночних посадках, групах, на узліссях, для закріплення схилів. Добре поєднуються з березами. Декоративні форми допоможуть розрядити емоційну напруженість темнохвойних порід, додадуть життєрадісності своїми строкатими червоними, біло-зеленими відтінками.
Зона морозостійкості: 3. Абсолютно морозостійкий для всієї території України.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота растений | Среднерослые |
| Жизненная форма | Декоративный кустарник |
| Род растения | Дерен |
| Способ упаковки | Закрытая корневая система |
| Листва зимой | Листопадные |
| Вид кроны | Кустовая |
- Цена: 95 ₴
- Нет в наличии
- Оптом и в розницу
95 ₴
Показать оптовые ценыМинимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- +380 (68) 454-00-61
- Понедельник09:0019:00
- Вторник09:0019:00
- Среда09:0019:00
- Четверг09:0019:00
- Пятница09:0019:00
- Суббота10:0017:00
- ВоскресеньеВыходной


